خرید vpn از بهترین سرویسها و ارائه دهنده ها

حریم خصوصی آنلاین شما چقدر براتون اهمیت داره ؟

یکی از بهترین روش‌ها برای حفاظت از اطلاعات آنلاینتون استفاده از یک VPN (شبکه خصوصی مجازی)هستش.

یک VPN به دستگاههای مختلفی مثل موبایل و کامپیوتر و تبلت یک ارتباط اینترنتی خصوصی می‌ده و به شما این امکان را می‌ده که نفوذ هکرها رو مسدود کنید.

زمانی که در یک شبکه اینترنت Wi – Fi استفاده می‌کنید باید از یک VPN بطور حتم بخاطر امنیت استفاده کنید.

برخی از خدمات VPN ، مانند سرورهای VPN Surfshark ، تبلیغات را مسدود کرده و به طور خودکار از کاربر در برابر بدافزارها و فیشینگ محافظت می کنند.

این موضوعی نگران کننده برای کاربران اینترنت می باشد که بخصوص خرید های آنلاین دارند.

چرا خرید وی پی ان مفیده ؟

وی پی ان برای امنیت اطلاعات شما که در بستر اینترنت هستش خیلی مهمه و شما میتونید امنیت خودتون رو با وی پی ان تامین کنید.

یکی از مهمترین مسائل برای امنیت شما در بستر اینترنت تغییر آی پی و لوکیشن شما هستش.

با خرید اکانت وی پی ان شما در بستر اینترنت امنیت خودتون رو تامین و مشکل فیلترینگ رو رفع می کنید.

این یکی از دلایل اصلی است و افراد بیشتری به صورت آنلاین یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN را در نظر می‌گیرند که می‌تواند رفتار آنلاین شما را به طور خصوصی حفظ کند.

براساس تحقیقی که از سوی شاخص وب جهانی صورت‌گرفته است، به اندازه یک چهارم کاربران اینترنت در سراسر جهان از VPN استفاده می‌کنند.

در حال حاضر دلیل مشخصی برای نگرانی وجود دارد.

در ماه مارس گذشته، سنا به ارائه دهندگان اینترنت برای فروش تاریخ مرور مشتریان بدون دانش یا تایید آن‌ها رای داد.

سپس در ماه نوامبر، FCC نسبت به مقررات بی‌طرفی خالص دوره اوباما چشم‌پوشی کرد و ISP ها را حتی کنترل بیشتری بر روی داده‌های سفر بر روی شبکه‌ها کرد.

در ایران مصرف بالای کاربران تلگرام باعث شده وی پی ان تهیه کنند.

تلگرام اصلی استفاده کنیم یا نه ؟

تلگرام اصلی تنها تلگرام تائید شده از نظر سازنده تلگرام آقای پاول دورو ( Pavel Durov ) هستش و نسخه های دیگه از نظر ایشون بزرگترین اشتباه برای هک شدن دستگاه شما هستش.

ما با آزمایش و اطلاعات جامعی که کسب کردیم براحتی نسخه های متفرقه قابل هک هستند و دسترسی به موبایل شما خیلی راحت خواهد بود و شما امنیت اطلاعاتی ندارید.

تنها نسخه هایی که بعد از تلگرام اصلی میتونید استفاده کنید Telegram X و Plus Messenger هستن که لینک های نسخه های Android و نسخه IOS در استور گوشی شما قرار داده شده.

حتی با کنار گذاشتن چشم‌انداز قانونی در حال تغییر، داده‌ها همیشه در برابر هکرها آسیب‌پذیر هستند و تقریباً دسترسی به یک اداره دولتی یا مجری قانون تقریباً در دسترس هستند.

اگر به همراه برگه احضاریه و یا مجوز از طرف پلیس تامین شود، ISP شما مورد نیاز است تا تاریخچه مرور خود را تسلیم کند.

این اطمینان خاطر به شما داده می شود که تمام اطلاعات ( Data ) رد و بدل شده شما در بستر اینترنت با استفاده از سرویس VPN با قوی ترین متد رمز گذاری می شوند.

استفاده از سرویس وی پی ان باعث غیر قابل شنود شدن یا کنترل کردن ترافیک و اطلاعات شما می شود و تمام دیتاهای ورودی و خروجی از بابت امنیت گارانتی است.

اتصال اینترنتی ایمن با وی پی ان

یک شبکه عمومی Wi-Fi را در یک کافه یا در فرودگاه را تصور کنید.

معمولاً بی ملاحظه به اینترنت آنها در آنجا وصل می شوید. اما آیا می دانید چه کسی ممکن است ترافیک شبکه را کنترل و ردیابی نماید؟

آیا می توانید مطمئن باشید که این اتصال به وای فای رایگان قابل اعتماد است و یا می تواند توسط جنایتکارانی که پس از اطلاعات شخصی شما هستند ، اداره شود؟

گذرواژه‌ها ، اطلاعات بانکی ، شماره کارتهای اعتباری و هرگونه اطلاعات خصوصی را که هر بار به صورت آنلاین ارائه می دهید به یاد داشته باشید.

نکته کلیدی:

با استفاده از VPN فعال ، تمام داده های ارسال شده و دریافت شده شما از طریق یک تونل رمزگذاری شده هدایت می شوند ، بنابراین هیچ کس اطلاعات شخصی شما را به دست شما نمی رسد.

این بدان معناست که حتی مجرمان سایبری نیز در صورتی که بتوانند داده های شما را رهگیری کنند نمی توانند چیزی را رمزگشایی کنند.

هنگامی که کاربران مزایای استفاده از یک VPN را فهمیدند ، معمولاً می خواهند چندین دستگاه را به طور همزمان به آن متصل کنند.

اما تقریباً تمام خدمات VPN دارای کلاه بر میزان دستگاه های (رایانه های شخصی ، تلفن یا رایانه لوحی) است که می توانید اتصال دهید ، که در بعضی موارد به برنامه دقیق (درجه) ای که مشترک می شوید بستگی دارد.

به عنوان مثال ، فیلتر شکن های رایگان ردیف پایین تری را ارائه می دهد که دارای داده های نامحدود است ، اما کاربر را به سه دستگاه متصل به طور همزمان محدود می کند و متاسفانه دیتای شما محدود می باشد مانند اینترنت حجمی که تهیه میکنید.

اکثر VPN اجازه می دهد تا پنج اتصال ، اما چند مورد برای مثال برنامه پرداخت Windscrib – به هیچ وجه محدودیت مشخصی ندارند.

اما آیا می توان به این مورد شک برانگیز شد ؟

بله متاسفانه اتصال بیش از حد با یک اکانت مانند ماشینی می باشد که ظرفیت دو نفر را دارد و شما سعی دارید افراد بیشتری را در ماشین جای دهید که نشدنی می باشد.

احتیاط در مورد VPN

با یک VPN ، درست است که ISP ممکن است دیگر به داده های مرور شما دسترسی نداشته باشد ، اما ارائه دهنده VPN اکنون این کار را انجام می دهد.

خیلی دقت کنید که از خود شرکتهای ارائه ISP یا ارائه دهنده های اینترنت بهیچ عنوان vpn نهیه نکنید که داده های شما را براحتی کنترل می کنند.

برخی از VPN حتی آن داده ها را به شخص ثالث می فروشند ، دقیقاً مانند ISP ممکن است یا ممکن است انجام ندهد ، بنابراین به این ترتیب می توانید در همان جایی که شروع کردید دوباره برگردید

به همین دلیل باید به ویژه از VPN های “رایگان” محتاط باشید.

این سرویس ها هنوز باید درآمد کسب کنند و احتمالاً داده های شما منبع درآمد اصلی منبع هستند.

به گفته این ، شرایط VPN ممکن است نسبت به حریم خصوصی شما مطلوب تر از ، به عنوان مثال ، Comcast باشد.

با این حال ، اگر می خواهید وسایل ایمن تر بازی کنید ، بهتر است هزینه VPN را بپردازید.

برخی از VPN های پرداخت شده هنوز داده های کاربر را وارد می کنند ، این بدان معناست که هرگونه احضار از ISP شما به ارائه دهنده VPN منتقل می شود.

گفته می شود ، اگر VPN شما محلی برای کشور شما نباشد ، امکان دارد این اطلاعات را برای اجرای قانون دشوار کند.

به طور خلاصه: اگر به هر دلیلی نگران حفظ حریم خصوصی هستید ، استفاده از VPN یک گزینه عالی است – فقط اطمینان حاصل کنید که چاپ خوب ارائه دهنده VPN را که می خواهید بخوانید. و همیشه حرف خود را برای این حرف نزنید – برخی از ارائه دهندگان VPN ادعا می کنند که اطلاعات مربوط به کاربر را نگه نمی دارند ، اما اشخاص ثالث شواهدی را کشف می کنند که در واقع انجام می دهند.

علاوه بر استفاده از VPN ، بسیاری از اقدامات احتیاطی دیگری که می توانید برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین خود انجام دهید ، وجود دارد.

یکی مرورگر محرمانه Tor (Tor) است که با استفاده مجدد از طریق آن از طریق یک سری گره ، ترافیک شما را پنهان می کند که هرکدام فقط بخش هایی از آدرس IP شما را مشاهده می کنند ، ردیابی کاربران بسیار دشوار است.

Tor استفاده رایگان است. پروژه Tor ، غیرانتفاعی که مرورگر را ایجاد می کند ، بیشتر از طریق کمک های مالی و کمک مالی تأمین می شود.

در مورد تمام این موارد مشکلات زیادی وجود دارد.

شما می توانید برای خرید اکانت VPN با ما از طریق شماره واتس اپ در ارتباط باشید و یک اکانت امن خریدارید کنید و براحتی استفاده کنید.

Call Now Buttonتماس در واتس اپ برای خرید vpn