خرید vpn با ip ثابت برای ترید در بایننس

ما در وب سایت binance vip تلاش داریم تا مقاله های کاربردی و مورد نیاز کاربران صرافی های خارجی برای ترید ارز دیجیتال شما را راهنمایی و خدمات مورد نیاز شما را ارائه دهیم.

خرید یک وی پی ان برای استفاده در صرافی بایننس نیازمند این است که آی پی ثابت باشد و کیفیت خوبی داشته باشد.

شما اگر درحال یادگیری یا خرید و فروش در صرافی بایننس هستید باید از یک آی پی ثابت از کشورهای مورد تائید صرافی بایننس استفاده کنید و به این موضوع دقت کنید که جزء کشورهای شامل تحریم نباشد.

کشورهایی که با نظرسنجی در بین کاربران بهترین گزینه ها برای ترید در بایننس هستند شامل این کشورها هستند :

خرید آی پی ثابت برای ترید

ما در تیم خود سرویس های تخصصی برای ترید ارائه می دهیم که شامل سرور مجازی ترید و حتی وی پی ان با آی پی ثابت می باشد که اهمیت زیادی برای افرادی دارد که در حال خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی های خارجی بخصوص بایننس هستند.

شما که نیاز به آی پی ثابت برای تجارت در صرافی بایننس دارید کیفیت و سرعت نیز بسیار برای شما مهم می باشد.

گفته می شود سایت بایننس نیز از سمت دولت ایران فیلتر شده که می تواند برای تریدرهایی که از ما با خرید vpn با ip ثابت یک سرویس پر سرعت و مخصوص ترید تهیه کرده اند نگران قطعی سرویس خود نباشند.

به این دلیل که اگر بخاطر اینترنت و مشکلات اینترنتی که در ایران داریم اگر وی پی ان شما قطع شد آی پی شما لو نمیرود که ایرانی هستید و با خیال راحت مجدد وی پی ان را متصل کرده و به ترید خود می پردازید.

سرویسهای وی پی ان آی پی ثابت که برای بایننس ارائه می کنیم همه بدون قطعی و با سرعت و کیفیت عالی هستند.

در مورد سایت بایننس بیشتر بدانید

بایننس یک صرافی آنلاین می باشد که بنوعی معروفترین صرافی برای افرادی هستند که می خواهند با ترید ارز دیجیتال درآمد دلاری داشته باشند.

در بایننس تقریبا تمام ارزهای دیجیتال موجود می باشد و می توانید هر ارزی از جماه بیت کوین، اتریوم، تروم، تتر و … خرید و فروش داشته باشید.

بهترین سرورهایی که شما می توانید به آنها متصل شوید و در صرافی بایننس ( binance.com ) به تجارت خود بپردازید کشورهای آلمن، فرانسه، هلند، ترکیه، انگلیس و کانادا هستند.

البته شما اگر از دیگر کشورها نیز بخواهید مانند اتریش، سوئد، سوئیس نیز استفاده کنید می توانید با خرید سرور مجازی ترید که سایت آذرفا این خدمات را ارائه می دهد و از تمام کشورها سرور مجازی ترید ارائه می دهد تهیه کنید.

خرید ip ثابت

یکی از مهمترین گزینه هایی که تریدرها برای ترید در صرافی بایننس مدنظر دارند این است که آی پی وی پی ان یا سرور ارائه شده باید ثابت باشد و تغییری پیدا نکند تا بایننس به این موضوع حساس نشود و حساب را بن نکند تا بتوانید براحتی و با خیال آسوده به ترید خود بپردازید.

طی گزارش هایی که کاربران جدید ما داشته اند یکی از دلایل اصلی که به ما رجوع کرده حال ما را یا از طریق جستجو در گوگل ( google.com ) پیدا کرده اند یا از طریق مشتریان ثابت ما با ما آشنا شده اند اهمیت ثابت بودن آی پی وی پی ان بوده و بر این موضوع تاکید دارند که تغییری ایجاد نشود.

فیلترشکن ای پی ثابت برای بایننس

این موضوع که افرادی به دنبال یک فیلترشکن رایگان هستن که آی پی ثابت داشته باشد یک اشتباه است و این موضوع دو دلیل دارد.

1- یا آنها از سرورهای هک شده استفاده می کنند که هر لحظه احتمال دارد لو بروند و مجبور شوند تغییر سرور دهند که به معنی تغییر آی پی می باشد و برای بایننس بسیار حساس می باشد.

2- یا یک سرور گرفته و آنقدر کاربران زیادی دارد که پورت سرور و منابع آن از جمله رم و سی پی یو مصرف زیادی پیدا کرده و منابع اشغال می شوند و شما مشاهده کندی بسیار زیاد سرویس شده و حتی با هنگ کردن سرور شما شاهد قطعی زیادی خواهید بود.

پس پیشنهاد ما به شما این است که چنین ریسکی نکنید و با خرید vpn با ip ثابت خیال خود را راحت کنید.

خرید nord vpn با ip ثابت

خیلی از کاربران شاید از اساتید آموزشی ترید ارز دیجیتال شنیده اند که نورد وی پی ان می تواند گزینه خوبی باشد.

اما این را ما به اساتید اعلام کرده ایم که چنین پیشنهادی نکنند تا دانش آموزان و دانش پژوهانشان دچار مشکل نشوند.

نورد وی پی ان یک شرکت بزرگ می باشد که کاربران بسیار زیادی دارد.

شما تصور کنید روی هر سرور آنها در هر کشور کاربران زیادی نیز متصل شوند که این موضوع باعث می شود یا نتوانید متصل شوید. یا هنگی زیادی داشته باشد، یا قطعی در اتصال شما پیش بیاید که حتی kill switch نیز به درستی عمل نکند و آی پی ایران شما لو برود.

در ضمن نورد وی پی ان که افرادی اکانتهای کرکی می فروشند هیچ اعتباری به پایدار بودن این اکانت ها نیست و احتمال دارد هر لحظه صاحب اصلی اکانت، مشخصات اکانت را تغییر دهد و دیگر شما نتوانید استفاده کنید.

پس این گزینه نیز ریسک زیادی دارد و اگر سرورهایش نیز طی گزارهایی که از کاربران جدید داشته ایم دیده شده بخاطر تغییر زیاد آی پی که نرم افزار nord vpn زمان اتصال ببیند یکی از سرورها اشغال می باشد شما را به سرور دیگر بصورت خودکار متصل می کند و آی پی شما تغییر می کند و حساب شما مسدود می شود.

البته بگویم نگران پول خود در حسابتان نشوید!

شما کافیست با وی پی انی که از ما تهیه کرده اید حساب جدیدی در بایننس ایجاد کنید و از طریق پنل قبلی به پنل جدید انتقال دهید.

اما آن حساب بعد از یک هفته کامل مسدود می شود و شما با حساب جدید خود براحتی و با کمال آسودگی می توانید به ترید خود بپردازید.

خرید آی پی ثابت برای بایننس

کی از مشکلات بزرگی که کاربران ایرانی برای استفاده از خدمات صرافی های آنلاین بین المللی دارند وجود تحریم های بین المللی می باشد که این تحریمها برای ما ایرانیان نیز اجرا شده و شما نیاز به راهکار مفیدی دارید.

 

Call Now Buttonتماس در واتس اپ برای خرید vpn