IEO اغلب زمانی انجام می شود که یک پروژه رمزنگاری جدید بخواهد ارز رمزنگاری شده یا بلاک چین خود را راه اندازی کند اما برای این کار به سرمایه گذاری قابل توجهی نیاز دارد.

IEO با ارائه اولیه سکه (ICO) تفاوت دارد زیرا از طریق مبادله ارزهای رمزپایه مانند Binance امکان پذیر است. پروژه ها می توانند به کمک پایگاه مشتری صرافی سرمایه جمع کنند و اندکی بعد معاملات خود را برای رمزهای خود آغاز کنند.

مقدمه
هزاران پروژه ارز رمزنگاری شده و بلاکچین وجود دارد یا در دست توسعه است. بیشتر پروژه ها برای درگیر کردن توسعه دهندگان و مشارکت کنندگان به نوعی انگیزه مالی نیاز دارند. همه پروژه ها نمی توانند به کمک های مالی یا کمک های دارندگان سخاوتمندانه متکی باشند. غالباً دیر یا زود بودجه خارجی مورد نیاز خواهد بود.

برای توسعه دهندگان ، روش های مختلفی برای جذب سرمایه وجود دارد. تلاش برای دریافت بودجه از سرمایه گذاران خطرپذیر (VC) می تواند زمان بر باشد ، و نتایج کمی برای اثبات آن وجود دارد. ضرب سکه های یک پروژه قبل از راه اندازی – معروف به “پیش استخراج” – و نگهداری آنها در خزانه نیز امکان پذیر است اما اغلب با انتقاد جامعه روبرو می شود.

انتخاب یک IEO اغلب می تواند یک گزینه جالب باشد ، با این فرض که توسعه دهنده برنامه عملیاتی داشته باشد و به دیدن دید پروژه تحویل داده شود.

IEO چیست؟

همانطور که از نامش پیداست ، پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) شامل استفاده از صرافی ارز رمزنگاری شده برای جمع آوری کمک مالی برای یک پروژه جدید است. تجارت دارایی در این سیستم عامل ها معمول است ، اما این معمولاً فقط پس از جمع آوری پول برای توسعه دهندگان برای شروع پروژه هایشان اتفاق می افتد.

با استفاده از IEO ، سرمایه گذاران بالقوه می توانند این دارایی ها را قبل از در دسترس قرار گرفتن در بازار خریداری کنند. با کمک مبادله ای که فروش رمز را تسهیل می کند ، کاربران ثبت نام شده که اطلاعات KYC خود را ارائه می دهند ، می توانند قبل از شروع تجارت در بازار آزاد ، نشانه هایی را خریداری کنند.

از آنجا که یک IEO با یک تبادل تسهیل می شود ، استارتاپ هایی که این مسیر را انتخاب می کنند باید در مورد برنامه اقدام خود جدی باشند. در بیشتر موارد ، پیشنهاد IEO توسط صرافی شرکت کننده به دقت بررسی می شود. از برخی جهات ، صرافی ها اعتبار خود را برای هر IEO که تصمیم می گیرند ارائه دهند ، قرار می دهند.

IEO چگونه سازماندهی می شود؟

اگرچه فناوری بلاکچین نسبتاً جدید است ، هزاران استارتاپ و شرکت رمزنگاری در آنجا وجود دارد. بسیاری از آنها برای به دست آوردن سرمایه گذاران بالقوه از طریق رویدادهای ICO یا IEO رقابت می کنند.

وقتی توسعه دهندگان یک پروژه ارز رمزنگاری تصمیم می گیرند که می خواهند IEO را سازماندهی کنند ، قبل از بالا بردن دلار اول باید یک روش پیچیده دنبال شود.

برای تیم پروژه ، چندین شرط باید برآورده شود. داشتن یک مدل تجاری قوی ، اعضای تیم باتجربه ، یک مورد استفاده مناسب برای این فناوری و ارائه یک کاغذ سفید کاملاً مهم است. سازماندهی IEO مانند این است که آنها متعهد به پروژه موفقیت دراز مدت هستند.

علاوه بر این ، آنها باید تعیین کنند که پیشنهاد اولیه مبادله آنها دارای یک کلاهک سخت یا نرم است. سقف سخت تضمین می کند که بیش از یک مقدار مشخص پول نمی توان سرمایه گذاری کرد. کلاه نرم برای رسیدن به هدف اولیه تعیین می کند اما اجازه می دهد تا پس از آن سرمایه گذاری های بیشتری قطره قطره شود.

پس از اتخاذ این تصمیمات ، زمان انتخاب یک بستر تبادل برای IEO فرا رسیده است. صف لانچ بایننس به ده ها پروژه در تأمین نیازهای سرمایه گذاری کمک کرده است. برخی از این مثال ها شامل BitTorrent (BTT) ، Band پروتوکول (BAND) ، Axie Infinity (AXS) ، Alpha Finance Lab (ALPHA) و WazirX (WRX) است. سایر صرافی ها نیز سیستم عامل های IEO خود را راه اندازی کرده اند که هرکدام مزایا ، ملزومات و اشکالات احتمالی خود را دارند.

چرا پروژه های بلاکچین IEO می کنند

جمع آوری کمک برای پروژه های رمزنگاری یا بلاکچین جدید بسیار دشوار است. مانند هر صنعت دیگر ، رقابت زیادی برای جذب سرمایه گذاران وجود دارد. هرکسی نمی تواند با موفقیت از طریق سنتی سرمایه سرمایه گذاری جذب کند.

برای خرید vpn برای binance با ما در ارتباط باشید

IEO می تواند مفید باشد زیرا به دارندگان ارزهای رمزپایه موجود پاسخ می دهد. با توجه به اینکه مبادله شرکت کننده به وام دهی اعتبار به پروژه برای جمع آوری کمک مالی کمک می کند ، تا حدی اعتماد وجود دارد. از این گذشته ، این تبادل با تسهیل IEO شهرت خود را بر سر زبان ها انداخت. حتی در این صورت ، هر کس باید قبل از هرگونه تعهد مالی ، تحقیقات دقیق خود را انجام دهد.

برای پروژه هایی که می خواهند با کمک مبادله پول جمع کنند ، IEO گزینه مطمئنی است. بیشتر پیشنهادات اولیه مبادله بسته به چشم انداز پروژه و موارد استفاده بسیار سریع به فروش می رسند. رمز پروژه نیز پس از پایان فروش در صرافی درج می شود.

IEO در مقابل ICO

روی کاغذ ، مفهوم IEO ممکن است شبیه ICO باشد. در حباب ICO 2017- 2018 در Ethereum ، ICO ها به صورت روزانه سازماندهی می شدند. بسیاری از پروژه ها میلیون ها دلار با موفقیت جمع کردند ، اگرچه تعداد زیادی از پیشنهادات گمراه کننده و همچنین کلاهبرداری های آشکار نیز وجود داشت. در حالی که هیچ کس به طور آشکار “ICO” را “دامپزشکی” نمی کند ، سرانجام این مفهوم به IEO تبدیل شد ، که بسیاری آن را معتبرتر می دانند. مشخص شده است که بسیاری از ICO ها قوانین اوراق بهادار آمریکا را نقض می کنند و در نتیجه پرونده های مختلف قضایی و بازپرداخت سرمایه گذاران به آنها بازپرداخت می شود.

شرکت در یک ICO خطرات بیشتری را به همراه دارد. سرمایه گذاران مجبور بودند بیت کوین یا اتر را به یک قرارداد هوشمند یا یک وب سایت ارسال کنند و امیدوار باشند که توکن دریافت کنند. هر کسی که دارای برخی از دانش اولیه قرارداد هوشمند و مهارت های توسعه وب است ، می تواند یک وب سایت براق را با یک نقشه راه امیدوار کننده آماده کند و شروع به جمع آوری پول کند. این بسیار ایده آل بود و خطر بزرگی را برای هر کسی که در ICO سرمایه گذاری کند به همراه داشت.

IEO تا حد زیادی این خطرات را کاهش می دهد. سرمایه گذاران به جای ارسال مستقیم آن به پروژه ، پول را از طریق کیف پول مبادله ای ارسال می کنند. پروژه های غیر صادقانه یا تیم های کم خرد تجاری نیز به دلیل شرایط بسیار سخت قادر به انجام IEO موفق نخواهند بود.

بعلاوه ، IEO در مقایسه با ICO دارای خطرات کمتری و انعطاف پذیری بیشتری است. تضمین می شود که نشانه ها در بورس سازمان دهنده فروش درج شوند. برای سرمایه گذاران ، درصورت احساس نیاز به چنین کاری ، خروج از موقعیت آنها آسان تر می شود.

خطرات و فرصت های IEO

حتی اگر هر IEO توسط صرافی شرکت کننده تأیید شود ، هیچ سرمایه گذاری بدون خطر نیست. این امکان وجود دارد که پروژه جمع آوری سرمایه نتواند چشم انداز خود را تحقق بخشد. این می تواند و غالباً بر قیمت توکن تأثیر می گذارد ، صرف نظر از ارزش آن در طول IEO.

با این اوصاف ، IEO می تواند امکانات سرمایه گذاری مطلوبی را نیز ارائه دهد. اینکه بتوانید زودتر توکن های آینده را بخرید در حالی که می دانید قرار است در بازارهایی با نقدینگی مناسب ثبت شوند ، می تواند فرصت هایی ایجاد کند. اگرچه همه نشانه های IEO با شروع معامله ارزش خود را نخواهند داشت.

افکار پایانی
فرکانس پایین تر IEO ها به خنثی کردن برخی از پروژه های کمتر خوش طعم در فضای ارز رمزپایه و بلاکچین کمک کرده است. با این حال ، هیچ روشی بی خطر نیست ، اما به نظر می رسد که IEO ها حداقل در مسیر درست قرار دارند.

صرف وجود IEO به این معنی نیست که همه باید در این پیشنهادات سرمایه گذاری کنند. صرف نظر از اینکه شرکتها و پروژه ها چگونه سرمایه جمع می کنند ، انجام مراقبت های لازم خود همیشه توصیه می شود. کمک مالی به IEO مزایایی دارد اما نمی توان خطرات آن را نیز نادیده گرفت.

آیا هنوز در مورد فروش گسترده و ارزهای دیجیتال س سوالات الی دارید؟ سکوی پرسش و پاسخ ما ، Ask آکادمی را بررسی کنید ، جایی که انجمن بایننس به سوالات شما پاسخ می دهد.

برای خرید vpn با آی پی ثابت برای ترید با ما در ارتباط باشید

Call Now Buttonتماس در واتس اپ برای خرید vpn