خرید vpn پرسرعت برای موبایل و کامپیوتر

سرعت وی پی ان برای افرادی که مصرف دارن مهم هستش که روی رایگان ها پیدا نمیشه.

توی پولی ها هم اگر پیدا بشه با قیمت بالایی ارائه میشه چون بنوعی اختصاصی محسوب میشه.

حالا چطوری یه وی پی ان با قیمت خوب بخریم که هم قیمتش مناسب باشه هم سرعتش خوب باشه؟؟؟😐

خرید vpn پر سرعت

چه چیزی بر سرعت VPN تأثیر می گذارد (و چگونه سریعترین VPN را خریداری کنیم)

سرعت مهم است. انکار نمی‌کنم و سرعت یکی از بزرگ‌ترین عواملی است که هنگام انتخاب یک provider VPN را در نظر بگیرید. اما چه چیزی یک سرویس VPN را سریع و بهتر از دیگری کند می‌کند؟

 از مهم‌ترین عوامل که مشاهده می‌کنم، همچنین نکاتی را در مورد این که چگونه VPN فعلی خود را حتی سریع‌تر انجام دهید، ارایه خواهم داد.

و تنها در صورتی که احساس نمی‌کنید که تمام ۱۸۰۰ + کلمات را بخوانید، این نکات در ابتدا نکات زیر هستند:

  • از نزدیکترین سرور (برای شما) استفاده کنید که برای استفاده VPN مورد نظر شما کار می کند.
  • حداقل سرور شلوغ را انتخاب کنید (اگر VPN شما این اطلاعات را ارائه می دهد)
  • از پروتکل PPTP استفاده کنید تا حداکثر امنیت در اولویت نیست
  • از پروتکل OpenVPN UDP برای بهترین ترکیب امنیت / سرعت استفاده کنید
  • قدرت رمزگذاری پایین تر را انتخاب کنید (رمزگذاری 128 بیتی سریعتر از 256 بیتی است)
  • اتصال به روتر شما از طریق کابل LAN سریعتر از وای فای خواهد بود
  • سرعت اتصال خود را ارتقا دهید (از طریق ISP)

خرید vpn پر سرعت

چه چیزی بر سرعت VPN تأثیر می گذارد؟

سرعت بارگذاری / بارگیری شما هنگام اتصال به یک سرور VPN به عوامل مختلفی بستگی دارد.

برخی از این موارد توسط ارائه دهنده VPN شما (سرعت سرور ، بار سرور ، مسیریابی ، مکان های موجود و غیره) کنترل می شوند.

با این حال ، انتخاب شبکه و اتصال به خانه شما نیز تأثیر بزرگی بر سرعت (پهنای باند موجود ، انتخاب سرور ، پروتکل ، سرعت روتر و غیره) می گذارد.

بنابراین اجازه دهید آنها را به ترتیب یا اهمیت تقریبی طبقه بندی کنیم:

1- سرعت اتصال معمولی شما: مهم نیست که سرویس VPN چقدر سریع باشد، همیشه با سرعت اتصال که برای دسترسی به سرور VPN استفاده می‌کنید محدود خواهد شد. اگر تنها ۱۰ مایل در خانه داشته باشید، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که ۵۰ سرعت mbps داشته باشید.

2- مکان کارگزار سرور : سرورهای اطراف تقریباً همیشه سریع‌تر از سرورهای دورتر خواهند بود. با یک اتصال اینترنتی ۱۰۰ mbps می‌توانید به راحتی ۹۵ + mbps را بر روی یک سرور VPN در همان نزدیکی بگیرید و تنها ۵ تا ۱۰ mbps روی یک سرور در طرف دیگر جهان پیدا کنید.

3- پهنای باند / ازدحام : چگونه یک سرور به طور مستقیم روی سرعت سرور تاثیر می‌گذارد. اگر دو نفر یک سرور mbps mbps را به اشتراک بگذارند, آنگاه به عنوان یک گروه می‌توانند به طور متوسط بیش از ۱۰۰ mbps در هر شخص داشته باشند. به همین دلیل است که هر کاربر می‌تواند پهنای باند سرور بیشتری داشته باشد.

4- قدرت رمزگذاری: رمزنگاری یک جریان داده واقعاً نیازمند افزودن داده‌های اضافی است. این به آن معنی است که اضافه کردن رمزنگاری مقداری از پهنای باند موجود شما را می‌خورد. بنابراین رمزگذاری ضعیف = سرعت سریع‌تر.

5- پروتکل VPN: انتخاب پروتکل به طور مستقیم بر قدرت رمزنگاری تاثیر می‌گذارد اما می‌تواند به طور جداگانه بر سرعت شما تاثیر بگذارد.

پروتکل UDP تقریباً همیشه سریع‌تر از TCP (openvpn) است, زیرا سرور را مجبور نمی‌کند تا دریافت همه بسته‌های داده را تایید کند و مجدداً بسته‌های از دست رفته را ارسال کند.

خرید vpn پر سرعت

6- مسیریابی: روشی که داده شما به طور مستقیم به سرور VPN برخورد می‌کند به طور مستقیم بر سرعت تاثیر می‌گذارد. همچنین به این شکل است که VPN VPN شما اتصال شما بین سرورهای متعدد در همان مکان فیزیکی را می‌تواند تاثیر بزرگی داشته باشد. VPN VPN جدیدتر / کم‌تر مجرب ممکن است این کار را خیلی ساده انجام دهند. از سوی دیگر، شرکت‌های بزرگ مانند: IPvanish، VyprVPN و دسترسی به اینترنت دارای الگوریتم‌های مسیریابی بسیار کارآمد هستند.

7- برپاسازی شبکه شما: اتصال مستقیم به روتر با کابل LAN به شما در سرعت شاترهای سریع‌تر کمک می‌کند، به خصوص اگر یک اتصال ۵۰ mbps داشته باشید. من اغلب با استفاده از یک اتصال کابل، سرعت افزایش ۱۰۰ % را مشاهده می‌کنم. تنها دلیلی که من در این مورد اشاره کردم این است که بیشتر کاربران آزادی یک وای فای را ترجیح می‌دهند، حتی اگر به معنی سرعت آهسته‌تر باشد.

ما به هر یک از این دو مولفه نگاه می‌کنیم, اما اجازه دهید به دو مولفه سرعت نگاه کنیم.

عوامل سرعت VPN: به عمق

این یک نگاه دقیق‌تر به مهم‌ترین فاکتورهای سرعت و نیز برخی نکات برای بهبود سرعت خود است.

محل / فاصله سرور
اطلاعات بیشتر شما باید برای رسیدن به سرور VPN (یا از سرور VPN به وب سایت / سرویس مورد نظر خود) سفر کند ، سرعت های کندتر خواهد بود. مسافت های طولانی تعدادی از مسائل ایجاد کرد:

فاصله طولانی تر = بسته های داده گمشده تر = سرعت کندتر
روابط پیچیده بین روابط بین کشورها / شبکه ها = سرعت کندتر
پهنای باند محدود تونل های داده بین المللی

خرید vpn پر سرعت

بسته های گمشده – همه داده های ارسال شده به مقصد مورد نظر خود نمی رسند. در مسافت های طولانی (1000 مایل / کیلومتر) احتمال از دست دادن یک بسته بالا می رود. بسته های گمشده = سرعت کندتر در صورت نیاز به خشمگین بودن.

Peering – اینترنت یک شبکه نیست. این در واقع مجموعه ای از شبکه های بهم پیوسته متعلق به دولت ها ، مشاغل و سازمان ها است. وقتی داده ها برای رسیدن به مقصد خود باید از طریق چندین شبکه حرکت کنند ، سرعت / تأخیر ممکن است به دلیل ترتیب نظارتی کاهش یابد (شرایط / اولویتی که داده ها با آن مبادله می شوند).

محدودیت های بین پهنای باند بین المللی – آیا هرگز تعجب می کنید که چرا سرعت VPN در سرورهای استرالیا بسیار کندتر است؟ (اگر در ایالات متحده یا اروپا مستقر هستید). مطمئناً این مساله به دلیل مسافت طولانی است ، اما همچنین از ظرفیت داده کابلهای فیبروپتیکی زیر آب که استرالیا را به سایر شبکه های داده اصلی متصل می کند ، نیز تحت تأثیر قرار می گیرد. کابل ها می توانند یک مقدار محدود داده (برخلاف نامحدود) داده را به طور همزمان داشته باشند ، که می تواند سرعت را کاهش داده و تأخیر را افزایش دهد.

پهنای باند سرور / بار سرور

وقتی به یک سرور VPN وصل می شوید ، مقدار مشخصی از پهنای باند به شما اختصاص می یابد. چه مقدار به تنظیم سرور بستگی دارد و چه مقدار داده را منتقل می کنید. برخی از خدمات VPN پهنای باند / کاربر را با مقدار مشخصی درپوش می کنند. سایرین 100٪ از پهنای باند موجود را تا حد ممکن کارآمدتر بین همه متصل به آن سرور تقسیم می کنند.

سرور بارگذاری مقدار کل پهنای باند سرور است که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد. این به طور مستقیم با تعداد کاربرانی که سرور را به طور همزمان به اشتراک می گذارند ارتباط دارد.

پهنای باند متوسط ​​برای هر کاربر با استفاده از این فرمول قابل تخمین است:

پهنای باند Avg = ظرفیت سرور / # کاربران

بنابراین اگر به حداکثر پهنای باند 1000 مگابیت در ثانیه به سرور متصل شده اید و سرور را با 200 نفر دیگر به اشتراک می گذارید ، متوسط ​​اختصاص آن برای هر کاربر فقط 5 مگابیت در ثانیه است.

این بدان معنا نیست که شما در واقع محدود به سرعت 5 مگابیت در ثانیه هستید. VPN که از پهنای باند پهنای باند ‘هوشمند استفاده می کند ، بیشترین پهنای باند را به کاربرانی که به آن نیاز بیشتری دارند ، خواهد داد و از آنجا که همه کاربران در هر زمان از 5 مگابیت بر ثانیه استفاده نمی کنند ، پهنای باند اضافی برای اشتراک در میان مواردی که نیاز بیشتری دارند وجود دارد.

خط پایین: هرچه ظرفیت پهنای باند بیشتری در یک مکان سرور مشخص وجود داشته باشد و تعداد افراد کمتری به آن مکان سرور وصل شود ، سرعت شما سریعتر خواهد بود.

خرید vpn پر سرعت

دسته‌ها: خرید اکانت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس در واتس اپ برای خرید vpn